The Light Trip

The-Light-Trip-Poprad-2018-

Multimediálne protidrogové divadelné predstavenie

Dňa 21.9.2018 o 10,00 hod. sa v popradskej Aréne uskutoční prevenčné multimediálne protidrogové predstavenie s názvom The Light Trip, určené pre žiakov 7. – 9. ročníkov ZŠ a pre študentov SŠ z Popradu a okolia. Toto predstavenie je voľným pokračovaním multimediálneho protidrogového podujatia The Dark Trip, ktoré sa v Poprade konalo v r. 2017 a 2015. Naposledy sa ho zúčastnilo okolo 2200 žiakov a študentov.

Obidve predstavenia rozprávajú o životnej ceste hlavného predstaviteľa Martina z Petržalky, ktorý sám herecky stvárňuje svoj vlastný príbeh. The Dark Trip alebo „Cesta do tmy“ bol o tom, ako sa Maťo postupne prepadol do drog. Našťastie sa jeho príbeh neskončil tragicky, ale pokračovanie má v „Ceste za svetlom“ – The Light Trip-e, v ktorom uvidíme, ako sa jeho život zmenil.

Autorom projektu je občianske združenie Metamorfozis z Bratislavy. Organizátorom predstavenia je v Poprade nezisková organizácia Život bez závislostí, n.o.

Predstavenie sa koná pod záštitou predsedu PSK PaedDr. Milana Majerského, PhD. a primátora mesta Poprad Ing. Jozefa Švagerka.

Projekt je podporený z rozpočtu Prešovského samosprávneho kraja, rozpočtu mesta Poprad a Podtatranského osvetového strediska: Je spolufinancovaný z prostriedkov Života bez závislostí, n. o.

Light Trip Poprad 2018